Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová Země

 V roce 2007 jsem pro ty, kdo chtějí žít jinak než konzumní většina, vytvořila společenskou síť Nová Země.

 

nozemelogo.jpg

 

Ohlasy za všechny ty roky dosvědčují, že to byl záslužný čin, protože je spousta lidí, kteří se svými názory a přístupy k životu vymykají běžnému průměru, a obzvláště v menších městech a vesnicích se cítí osamoceni, takže díky NZ mohou najít spřízněné duše a přestat si připadat, že jsou "divní" :-)

A jak ten můj projekt vlastně vznikl, co bylo impulsem k jeho realizaci?

Když jsem před několika lety začala chodit na různé stránky „lightworkerů“ v angličtině (např. www.lightworkers.org), kde jsme si posílali vzkazy a komentáře, diskutovali, upozorňovali na zajímavé články a akce, napadlo mě, že by bylo fajn mít něco takového i v češtině. A tak jsem založila NOVOU ZEMI. Děkuji všem členům, že přijali moji výzvu a mohli jsme se pustit do zhmotňování mého/našeho snu!

Nová Země není ničí značka; Nová Země je např. kniha E.Tolleho (s níž mimochodem velice rezonuji), v podobném duchu napsal Novou Zemi O.M.Aivanhov, zmiňuje se o ní Bible jako o zemi zaslíbené, jsou v nás zasuté vzpomínky na mytický ráj, román s názvem Nová Země napsal i norský spisovatel Knut Hamsun, ba dokonce existuje i ostrov na severu Ruska jménem Nová Země (Novaja Zemlja :-)

Pokud jste NZ ještě nenavštívili, jste srdečně zváni!

Ivanka adminka :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář