Jdi na obsah Jdi na menu
 


Více o mně

1. 7. 2007
Mezi mé koníčky kromě psaní poezie a meditací patří procházky se sbíráním bylin, kamenů a dalších zajímavých přírodnin, objímání stromů, výlety na silová místa, spočinutí při západu slunce (jako ve filmu Město andělů), a hlavně kochání se krajinou :-) Věnuji se také tvořivosti a intuitivním kolážím vnitřního světa člověka i vyšších dimenzí. Také mám moc ráda saunu a termální lázně, jógu a lyžování...
 
Přeložila jsem 18 knih z angličtiny, kterou také vyučuji (podrobnosti v rubrice Angličtina, vydala si sbírku básní Vzpomínky na Atlantidu. V roce 2006 jsem založila svůj první blog
 jitro.bloger.cz, kam jsem psala o vlastních zkušenostech s transformačním procesem, který u mě probíhá zhruba od roku 1990. Moje texty byly také publikovány v tištěných médiích (např. v revuích Světová literatura, Labyrint, Host, Aspekt, Prostor, nebo v časopisech Phoenix, Médium atd.) Na základě vlastních prožitků a poznání nabízím kognitivně-behaviorální terapii,  astrologické konzultace a léčení pomocí rukou i na dálku.

Když jsem před několika lety začala chodit na různé stránky „lightworkerů“ v angličtině, kde jsme si posílali vzkazy a komentáře, diskutovali, upozorňovali na zajímavé články a akce, napadlo mě, že by bylo fajn mít něco takového i v češtině. A tak jsem založila společenskou síť NOVÁ ZEMĚ pro setkávání a sdílení prožitků lidí, kteří chtějí žít jinak než většina oslepená konzumním a materialistickým způsobem života. Děkuji všem, kdo přijali moji výzvu a pustili se do zhmotňování mého/našeho snu! 18.10.2010 jsme oslavili třetí narozeniny.

Nová Země není ničí značka; Nová Země je např. kniha E.Tolleho (s níž mimochodem velice rezonuji), v podobném duchu napsal Novou Zemi O.M.Aivanhov, zmiňuje se o ní Bible jako o zemi zaslíbené, jsou v nás zasuté vzpomínky na mytický ráj, román s názvem Nová Země napsal i norský spisovatel Knut Hamsun, ba dokonce existuje i ostrov na severu Ruska jménem Nová Země (Novaja Zemlja :-)

Těším se na naše inspirativní setkávání!

Ivana (alias Ivanka adminka) 

Obrazek