Jdi na obsah Jdi na menu
 


Probouzení duší z hvězd před rokem 2012

23. 7. 2010

Mnozí z lidí, kteří vypadají úplně stejně jako ostatní, sem přišli z jiných světů, aby pomohli planetě ve vzestupu. Zvenčí mají tělo jako jiní, ale jejich psychika se od ostatních poněkud odlišuje. Nejde o to, že by byli něco víc nebo něco mníň než druzí, ale o to, že podmínky, které ke spokojenému a naplněnému životu tyto bytosti potřebují, jsou na této planetě obtížně dosažitelné. Je to tady uzpůsobené životu ve třetí dimenzi, v níž dochází k rozdělení protikladů, aby se znázornila dvojakost dvou pólů.

 

Pro některé duše z hvězd je těžké přizpůsobit se životu na Zemi, protože podmínky tady jsou na ně příliš soutěživé, bezcitné, stresující, uspěchané. Jak se ale blíží rok 2012 a Země pokračuje v pohybu fotonovým pásem, celá řada doposud spících duší odjinud se probouzí, neboť začínají pociťovat známé frekvence - např. spolupráce, soucitu a pochopení, nestrádání a nebojování.

Rozpomenutím se na domov a způsob života tam pomáhá posilovat vyšší a svobodnější vibrace, neboť drtivá většina z nich pochází z dimenzí vyšších, než na jaké v současné době funguje planeta i lidstvo (3D).

Probouzející se duše odjinud mají nyní jedinečnou příležitost vyladit se na svoji vesmírnou duši (energii, nebo vědomí, jaký výraz komu vyhovuje), a tím intenzivněji naplňovat svoji misi ve službě
Stvořiteli.

(c) Ivana Muková 2010, www.ivanamukova.estranky.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář