Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lví brána otevřena! (26.7.-12.8.)

2. 8. 2010

26.července (což bylo předevčírem) nastává heliaktický východ Síria, který označuje otevření hvězdné brány Síria, při němž jsou na Zemi přenášeny významné evoluční energie a kódy přímo z Ústředního slunce galaxie prostřednictvím Síria.

Ten Zemi tradičně předává nové energie, ale v současné době začíná (podle channelingu Celie Fenn) planeta Země být schopna přijímat a přenášet hvězdné světelné kódy sama, neboť dosáhla statutu "Modré hvězdy".

Heliaktický východ Síria se oslavoval především v Egyptě, kdy vyznačoval začátek záplav na Nilu, a tudíž období hojnosti.

Je to také začátek "nového galaktického roku", kdy se je Země zalévána vlnami požehnání a intenzivního dopadu hvězdných světelných kódů přímo z galaktického centra. Tyto hvězdné světelné kódy aktivují a léčí každou buňku všeho živého na Zemi a dodávají jim nové informace Božího plánu pro nastávající rok.

Toto období od 26.7. se nazývá "Lví brána", vrcholu dosahuje 8.8. a pak se přibližně 12.8. zavírá.

To je pro matku Zemi i pro všechny, kteří na ní žijí a procitli, zcela jistě důvodem k velkým oslavám. Pro všechny, kdo si jsou vědomi průběhu vesmírné evoluce, nastává silné období transformace, které ovšem nemusí být bolestné, neboť velká část jejich karmy i poslání již byla zharmonizována a mocné energie dopadající do energetického pole Země v posledních měsících integrovány.

(c) Ivana Muková 2010, www.ivanamukova.estranky.cz