Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak zvládat zvyšující se vibrace na planetě Zemi

23. 5. 2009

 

Něco se kolem nás děje, něco je ve vzduchu... Citlivější lidé to vnímají a snaží se nějak vysvětlit. Věda ani média nám to moc neusnadňují... Lékaři konstatují, že se jedná o psychosomatické potíže a doporučí nám vyhýbat se stresu. Dobrá rada, což o to, ale jen kdyby to šlo! Všechno se mění, to je známá pravda od věků, víme již hodně dlouho, že dvakrát do stejné řeky nevkročíš, ale v dnešní době to probíhá obzvlášť rychle a zvláštně.

Vibrace na naší planetě se neustále zvyšují. Čím dál více lidi se propojuje se svým Vyšším Já, projevují se nové frekvence světla a dochází k intenzivnímu čištění jemněhmotných těl i detoxikaci organismu. Mnozí si začínají uvědomovat, že to, na čem lpěli a co bylo jejich jistotami, je vlastně udržovalo v temnotě. Protože to, co bylo skryto, se začíná odhalovat.

Naše planeta před několika lety vstoupila do fotonového pásu, který vyzařuje centrální slunce naší galaxie. Fotony jsou nejmenší částice světla, které na nás nyní stále hustěji dopadají. Tyto nové energie nám způsobují řadu fyzických i psychických problémů, pro které se často nenajdou lékařská vysvětlení. K nejčastějším patří mimo jiné zvýšenou únavnost, neklid, přetlaky v hlavě i v celém těle, emocionální výbuchy, různá „tušení“, rychlé průběhy chorob, zvláštní bolesti hlavy, nateklé uzliny, nespavost nebo naopak časté probouzení, atd.

Řada lidí po celém světě referuje o podivných zvláštnostech, které se dějí s jejich těly. Patří mezi ně problémy se srdcem (jakési "pseudoinfarkty", která vyšetření nepotvrdí), psychická zhroucení nejrůznějších druhů (jako by lidé nestačili držet krok s nároky, které na ně klade život...), dále rozostřené vidění, pískání v uších, závratě a ztráty rovnováhy, bolesti v kloubech a páteře, problémy se žaludkem, horečky, návaly horka a pocení jako při menopauze (a to i u mužů a mladých žen), dále obrovská únava, která je donutí jít se na chvíli přes den natáhnout, a v noci zase nespí, což ovšem nebrání tomu, aby ráno vstali jako čiperky, pak mají také potíže s pokožkou (nadměrná suchost, na niž nezabírají žádné krémy, nebo ekzémy a akné, které se zničehonic objeví a zase stejně rychle po pár dnech zmizí), nejrůznější - mnohdy jen dočasné - alergie, nebo tzv. "vzestupová chřipka" - příznaky připomínající jakési virózy s podivně střídavým průběhem, kdy chvíli jsou zcela zmožení a vyčerpaní, přičemž za chvíli zase plni energie, aby se po uplynutí nějaké doby zase museli jít natáhnout…

Je to způsobeno tím, že náš organismus si na nové energie musí postupně přivykat a hmotě trvá nějakou dobu, než je integruje.

Známé léky školské i alternativní medicíny na tyto příznaky zabírají jenom málo, a jediným řešením zbývá plně se celému procesu odevzdat, nebránit se, protože odpor způsobuje jenom další odpor. A zablokovaným tělem energie prochází velice těžko, přičemž nemocná místa jsou místy zablokované energie. A to se jedná „pouze“ o tzv. bioenergii - jistě si dovedete představit, co by mohly v našich tělech zapříčinit silné fotonové energie, kdybychom se jim bránili.

Jednou z mála pomocí, které si můžeme poskytnout, je lehnout si na tvrdší podložku, uvolnit celé tělo od špiček nohou až po kůži na hlavě, a snažit se zesynchronizovat vlastní puls s pulsem planety Země. Pokud to není možné, alespoň se vyzujte z bot a uvolněte se, aby vámi fotonová energie mohla projít a vsáknout se do země.

A jaká je nabídka alternativy? Klasické antioxidanty: zinek, selen, vitamíny C, A a E (pozor – nestačí jenom ve výživě, protože mnohé prvky v půdě nejsou, tak jak by mohly být obsaženy v zelenině?), z bylin vilcacora (Uňa de Gato, Uncaria tomentosa, kočičí dráp, peruánská liána), lemongrass, rooibos, šalvěj lékařská, heřmánek (pozor: u někoho může způsobovat alergické příznaky!), nebo třeba obyčejná bramborová kaše, která je taková laskavá do žaludku, dále koupel v teplé vodě (třeba s nějakými solemi a při svíčkách), meditace na své duchovní srdce a spojení s duší, a také snaha o pozitivní myšlení – čili nerozvíjet obavy, nepodléhat úzkostem a nepodporovat svojí mentální energií katastrofické scénáře.

Pomoci samozřejmě mohou také terapie u některého z energetických léčitelů, kteří jsou schopni předávat vyšší frekvence světla a energií, než jaké jsou v současné době běžné.

Ještě bych dodala, že celý transformační proces neprobíhá jednorázově, kdy bychom si mohli říci: „Tak, a mám to za sebou, hezky jsem to vyležel/a!“, nýbrž postupně, jako bychom ze sebe sloupávali jednotlivé slupky cibule – za každou se objeví jemnější a rafinovanější. A naše ego těžko chápe, že existuje něco, co nedokáže svojí vůlí zvládnout a ovládnout.

Protože intenzivně pracujeme v jemněhmotných tělech v 5D, občas nás to nad ránem probudí a vrátí do 3D, abychom udrželi v rovnováze oba světy. Jindy zase spíme jako mimina, protože se fyzické tělo snaží udržet krok s těly jemněhmotnými.

Čím tedy vyšší fotonové hodnoty, tím náročnější období, kdy se mění vibrace na planetě intenzivněji.

Detaily o fotonech: http://novazeme.ning.com/profiles/blogs/prevzato-fotonova-energie


(c) Ivana Muková, 2009
http://www.ivanamukova.estranky.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

oprava hrubky

(adhenrietta.blog.cz, 20. 6. 2009 15:00)

omlouvám se za to měkké i ve slově mých. nějak se tam vloudila chybička.

Něco na tom bude

(adhenrietta.blog.cz, 20. 6. 2009 14:57)

Milá Ivanko, máš pravdu a možná vidíš víc než já. Já jen jezdím na meditační soustředění se svým mistrem a před nebo po vždy onemocním. Ale je to taková nemoc, kdy cítím, že se vybíjí karma a potřebuji odstranit nějaké bloky. Třeba dnes mám před týdenním soustředění a chytila mě taková rýma s bolením v krku a zduřelými uzlinami. Léčím se po svém homeopatiky a bioparoxem, protože potřebuji být do pondělka fit. Jako doplňkovou léčbu používám před probuzením vizualizaci světla a naplnění světla do svých těl, která vidím teď jen jako rozmazané šedé skvrny a nějak to světlo tam nesvítí. Nemocná jsem byla i v dubnu a tehdy mi to pomohlo k vyléčení, že jsem si rozsvítila auru. Tentokrát to bude mít asi jiný průběh, ale vím, že mi bude pomoženo a všechno dobře dopadne. Jen můj manžel je z těch mích nemocí víc rozrušený než já a nechápe, že za to nemůže to, že jsem si vzala o 1 svetr méně, nebo nějaká jiná příčina. Také jsem si založila blog ale píší mi tam lidé, kteří vůbec nechápou nic a chtějí se se mnou jen hádat.Přestala jsem jim odpovídat.