Jdi na obsah Jdi na menu
 


09.09.09 - otevření portálu čirého vědomí

9. 9. 2009

Dnešní den přináší velkou možnost, možná největší, jaká doposud na planetě Zemi byla umožněna, k napojení se na stav čirého vědomí. Je to úsvit naší nové reality, křišťálové probuzení.

Dochází ke krystalické aktivizaci na všech úrovních. Je důležité sledovat inteligenci svého srdce, o které náš rozum a ego nemusejí přesně vědět; a také ji začít projevovat. Konkrétně se jedná o synchronizaci emocí, myšlenek a činů, o dovolení si následovat intuitivní vedení a plně prožívat sounáležitost s větším celkem.

Dnes se otevřel mocný portál umožňující nám posunout se do rezonance s vyššími frenkvencemi, které přináší. Portál obsahuje kódy a klíče, jež aktivizují krystalické struktury na planetě, v našich tělech i v našich emocích.

V těle je můžeme zakoušet podle své jedinečné individuální vibrace, někdo jako čištění, další jako povznesený stav vědomí.

V emocích se odehrává posun od scénářů prožívaných v nižších vibracích, které lidstvo držely po celá staletí v inkarnačních cyklech utrpení a traumat. Nyní je čas začít do sebe nadechovat harmonizující a léčivé frekvence radosti, potěšení ze života, lásky.

Dochází k léčení limitů a hranic naší minulosti, kdy přijímáme a transformujeme to, co jsme celé věky potlačovali a čemu se vyhýbali, abychom si uchovali zdánlivý pocit integrity a celistvosti. V našem podvědomí se uvolňují bloky a odkrývají kořenové příčiny problémů, které nám bránily v cestě ke skutečné svobodě a naplnění.

Aktivizují se informace zakódované v naší buněčné paměti, naše DNA je schopna pojmout více světla a Boží lásky.

Dnešní energie nás otevírají novým úrovním vědomí a probouzejí dary, které každému z nás dal Stvořitel, abychom je realizovali a projevili ve světě.

A v neposlední řadě nám dnešní portál otevírá nezkreslený přístup k lepšímu pochopení mystérií života a celého stvoření vůbec.

 

Obrazek

 

Budu ráda, když se s ostatními podělíte o své osobní prožitky dnešního dne.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář