Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tvořivě-sebepoznávací večery

12. 2. 2010

Srdečně zveme  ty, kdo hledají chvíle posvátného času pro spojení se svou duší a duchem, na tvořivé večery! Dopřejte si čas pro sebe a přidejte se ke skupince lidí, které baví tvořit ve společnosti druhých a také si rádi popovídají o životě.

Není třeba žádných uměleckých schopností či zkušeností!

Nejedná se o výukový cyklus, přijít můžete třeba i na jeden večer.

Každou sudou středu od 24.2.2010 od 17,30 do cca 20,30 hod. Počet míst je omezen, prosím nahlaste buď emailem (Ivana.Mukova(a)seznam.cz), nebo telefonem (606 842 170)

V ceně 70,- Kč čaj, potřeby, dále osvojení si výtvarných technik a psaní tvořivého deníku, útulné prostředí poblíž metra B (stanice Anděl, Na Bělidle 2, Praha 5, Centrum Cesta).

DALŠÍ PODROBNOSTI:

Srdečně zveme ty, kdo hledají chvíle posvátného času pro spojení se svou duší a duchem! Dopřejte si čas pro sebe a přidejte se ke skupince lidí, které baví tvořit ve společnosti druhých a také se rádi dozvědí něco o sobě, o svých hlubších motivacích za pomoci transformativní síly představivosti, synchronicit a symbolů, kdy během intuitivního procesu, při němž pomocí imaginace a intuice obejdeme naši mysl a ego, si vytvoříme pomocí koláží z  výstřižků obrázků a částí textů z časopisů, příp. i vlastních fotek, sadu karet s hlubokým osobním významem napomáhající hlubšímu sebepřijetí, objevení a navázání kontaktu s vnitřní moudrostí a duchovním vedením.

Není třeba žádných uměleckých schopností či zkušeností! Zapotřebí je pouze chuť podniknout řízené cesty do vlastního nitra při hledání oddělených částí duše k dosažení celistvosti a úplnosti a nabrání odvahy žít na své cestě skutečné, autentické já.

Potřeby budou poskytnuty, s sebou pouze nůžky, příp. fotografie z vlastní dílny či obrázky, které vás oslovily. V ceně 70,- Kč čaj, potřeby (lepidlo, bílé karty, obrázky, řízené vizualizace apod.), dále osvojení si technik k tvorbě koláží a psaní tvořivého deníku, takže budete moci pokračovat sami, a také inspirující a útulné prostředí alternativního Centra Cesta.

Obrazek